Přeskočit na obsah

Bodypainting

  Malování na tělo či bodypainting je možné realizovat v rámci různých rozsahů a služeb. Níže uvedené příklady zdobení těla či obličeje pomocí malby a doplňků můžete brát jako inspiraci či návod, jak službu objednat a co vše je možné realizovat. Možnosti malování na tělo jsou téměř neomezené a limitované pouze fantazií. Bodypainting může být nejen marketingovým nástrojem, ale i uměním či potěchou pro oko. Proto se také nazývá bodyart a spojuje v sobě nejen klasické malování, ale i použití dalších technik, tak aby byl výsledek tím co očekáváte.

  Používáme pouze atestované schválené barvy pro tělo a obličej. V našem ateliéru je možné realizovat i focení jednotlivých výtvorů např. pro firemní kalendář apod.

  Bodypainting můžeme vytvořit na hostesky v rámci firemní akcí či veletrhů anebo např. pro natáčení reklamních spotů a upoutávek. Máme zkušenosti i s natáčením videoklipů či prací pro filmovou produkci.

  Zkrátka malujeme na obličej, ruce, ale i celé tělo. Používáme kvalitní barvy a umíme to. S jistotou se na nás můžete obrátit.

  Poptejte nás v kontaktním formuláři anebo emailem.

   

   

  Nebyly nalezeny žádné obrázky