* Covid-19

I když jsme v této výjimečné situaci přišli dočasně ze dne na den o všechny zakázky a práci, rozhodli jsme se pomáhat. Začali jsme šít roušky a tisknout držáky ochranných štítů. Vše dobrovolnicky a zdarma pro ty potřebné, nejen v tzv. první linii – zdravotníky, hasiče, policii, IZS a příslušný personál. Materiál na výrobu dotujeme ze štítů prodaných veřejnosti, kosmetičkám, nehtařkám a ostatním profesím.

A také se našlo mnoho přátel, partnerů a společností, které nám pomohli tuto činnost realizovat. Promo4U, Městská část Praha 4, Fomei.cz a další, kteří si nepřejí být zveřejněni. Pomohli finanční sbírkou, materiálem a především pak podporou vize, že společně pomáhat má smysl.

Všechny tyto ochranné pomůcky pomáhají v boji s neviditelným nepřítelem. Ale jsou však vhodnou prevencí a ochranou nejen pro zdravotnický personál, ale i pro terénní pracovníky, ať už policii, či sociální pracovníky. Vhodnost štítů již také otestovaly MUA, vizážistky, manikérky, pedikérky a další přidružené odborné profese. Věříme, že v určitém segmentu se stanou ochranným doplňkem nejen pro toto výjimečné období.

Děkujeme všem, kteří se společně s námi podílejí na dosažení tohoto cíle a naplňují, nejen naši, vizi, že společně to zvládneme.