Přeskočit na obsah

Individuální líčení

  Přemýšlíte o tom, jak zazářit na nadcházející firemní akci? Už nebudete muset! Představte si, že vstoupíte do prostoru plného vašich kolegů a kolegyň, a všichni se okamžitě ohlédnou. Vy totiž nepřicházíte jako obvykle, ale jako hvězda večera, díky špičkovému, na míru šitému makeupu, který reflektuje přesně tu speciální příležitost, na kterou se chystáte.
   
  Nechte mě vás provést světem, kde se každý detail vašeho vzhledu stane součástí nezapomenutelného zážitku. Máte na obzoru významný event, který by mohl být milníkem ve vaší kariéře? Nebo snad plánujete návštěvu divadelního představení, kde byste chtěli nejen okouzlit svým šarmem, ale i dokonalým stylingem, který vás promění v dílo umění sám o sobě?
   
  A co když pracujete na projektu, který vyžaduje, abyste se na chvíli stali někým úplně jiným? Možná potřebujete na jednu noc přijmout identitu bytosti z jiného světa, zvířecí postavy, nebo se ponořit do subkultury jako punk nebo rock fanoušek. Naše služby zahrnují nejen profesionální makeup, ale i promyšlené líčení a malování na obličej, které vás přenesou do jakéhokoli světa, jakéhokoli příběhu či jakékoliv role, kterou si jen umíte představit.
   
  Náš tým je tady od prvního štětce až po poslední závoj laku na vlasy. Věnujeme se každému detailu, aby váš účes a styling dokonale ladily s vaším vymazleným obličejem. Vše je možné, a my se postaráme, aby vaše představy nezůstaly jen ve vaší hlavě, ale staly se skutečností.
   
  Můžete se na nás spolehnout, že zvládneme všechny vaše přání. S naší pomocí se stanete hvězdou večera, tím, kdo si odnese nejvíce obdivných pohledů a kdo zanechá v paměti všech přítomných nezapomenutelný dojem. Váš příští event, představení nebo projekt bude s námi nejen úspěšný, ale i stylový. Nechte nás, abychom vás provedli tímto kouzelným proměňujícím procesem.
   

  Fantasy proměna

  Fantasy focení s koněm

  Proměna v ČERTA

  Líčení na párty EL MUERTE

  Kreativní makeup WOLF – VLK