Malování na obličej

Poptejte službu

Nejen dětské oslavy, dětské dny, narozeninové párty, městské slavnosti, podporu prodeje výrobků, firemní akce, promo tour. To vše můžete vylepšit malováním na obličej a nebo bodypaintingem v barevném sladění s firemními barvami a firemním logem.

Používáme zdravotně nezávadné, hypoalergenní a netoxické barvy. Umíme přizpůsobit motivy zaměření akce, např. Halloween, Mikuláš, akce zaměřená na zvířata, loga firem apod. Zajistíme Vám modelky pro malování na tělo nebo hostesky pro veletrhy a výstavy.

Možnosti malování na obličej a tělo jsou široké. Od klasických barev, po UV aktivní barvy, až po barvy, které na těle vydrží několik dní a jsou voděodolné.

Galerie

V naší galerii motivů malování na obličej si můžete prohlédnout drobný výběr z mnoha motivů, které tvoříme. U nás nejste omezeni jen albem, či fotografiemi konkurence, tak jak to někdy bývá zvykem. Naše tvorba přináší interakci s malovaným a také pomoc při vybírání motivu. Fantazii se v podstatě meze nekladou a tak si malování na obličej vždy užijete.

Více informací naleznete na našem portále www.face-painting.cz .

Malovaní na obličej pro děti

Facepainting na eventech a pro dospělé

Umělecké malování na obličej

Halloween

Kontaktní formulář