Přeskočit na obsah

Malování na obličej

  [btnsx id=“430″]

  Vítejte ve světě, kde běžná setkání přecházejí v nezapomenutelné události a kde každá příležitost získává na kouzlu díky jedinečnému umění malování na obličej a tělo. Představte si radostné výrazy dětí na dětské oslavě, když se promění v malé superhrdiny nebo roztomilé motýlky. A nejenom to, myslíme i na dětské dny plné her a smíchu, kde každý malý návštěvník může odcházet s novou tváří plnou barev a fantazie.
   
  Narozeninové párty mohou být proměněny v tematické veselice, kde malování na obličej přidává třpyt a originalitu každé oslavě. Ale nezůstáváme jen u dětských událostí. Představte si městské slavnosti, kde se celá komunita sjednotí pod taktovkou uměleckého díla, které se rozprostírá na tvářích a tělech účastníků, čímž se zdůrazní duch společenství a místní hrdost.
   
  Když se řekne podpora prodeje výrobků, mnozí si představí jen letáky a reklamní poutače. My vám nabízíme něco, co zákazníky osloví přímo a osobně – malování na obličej a tělo, které může být sladěno s barvami vašeho produktu nebo logem, a tak vytvořit živou, pohyblivou reklamu, která upoutá pozornost.
   
  Firemní akce a promo tour rovněž ožijí, když se zaměstnanci nebo modelky stanou chodícími reprezentanty vaší značky s vaším logem nápadně zobrazeným na svých tvářích nebo tělech. Využití malování na obličej a tělo jako nástroje pro teambuilding může povzbudit týmového ducha a přidat hravý prvek do firemní kultury.
   
  Záleží nám na tom, aby bylo malování nejen krásné, ale také bezpečné pro všechny. Proto používáme výhradně zdravotně nezávadné, hypoalergenní a netoxické barvy, které jsou šetrné i k těm nejjemnějším dětským pokožkám. Ať už je téma vaší akce jakékoliv – od strašidelného Halloween přes veselého Mikuláše až po akce zaměřené na zvířata – dokážeme přizpůsobit motivy tak, aby dokonale odpovídaly zaměření vaší události.
   
  Máme zkušenosti i s poskytováním modelů pro malování na tělo, které mohou být výrazným doplňkem na veletrzích a výstavách. V naší široké paletě barv naleznete klasické odstíny, ale i speciální UV aktivní barvy nebo barvy, které jsou voděodolné a vydrží na těle několik dní.
   
  Navštivte naši galerii motivů malování na obličej a objevte inspiraci mezi mnoha motivy, které jsme již vytvořili. U nás se nemusíte spokojit s omezeným albem nebo fotografiemi, jaké nabízí konkurence. Naše tvorba je interaktivní, spolupracujeme s vámi na výběru ideálního motivu a podporujeme vaši fantazii, která je u malování na obličej neomezená. Zažijete s námi nejen zábavu, ale i pocit, že jste součástí něčeho výjimečného.
   
  Všechny tyto služby vám přinášíme s přátelským přístupem a s nabídkou, která je přizpůsobená přímo vašim potřebám. Umožněte nám, abychom přidali barvu a radost na vaši příští událost a zanechali nezapomenutelný dojem na všech účastnících.

   

  Více informací naleznete na našem portále www.face-painting.cz .

  Umělecké malování na obličej

  Halloween