Přeskočit na obsah

O nás

Jsme profesionální tým s bohatými zkušenostmi nejen z Čech, ale i zahraničí. Pravidelně jsme součástí mnoha firemních akcí a eventů. Na mistrovství Evropy v roce 2016 jsme získali jako team skvělé 4. místo v malování na tělo UV barvami, součástí hodnocení bylo i pódiové vystoupení, kde UV malování vynikne nejvíce.

Helena Jordana Skuhrovcová Burešová

Za 20 let historie mistrovství světa v malování na tělo získala Česká republika trofeje za umístění na prvních třech místech pouze 2 krát.

Obě trofeje získala Helena Burešová Skuhrovcová. V roce 2014 šlo o druhé místo v soutěži WBF World Award – Facepainting. A v roce 2016 třetí místo WBF bodypainting – Open Category.

Malováním na obličej se zabývám již od roku 2009 a vždy mě potěší, když má tvorba vykouzlí úsměv na dětské tváři. Netvořím však jen na děti, obličeje dospělých a tváře hostesek, ale i věnuji se i malování na celé tělo. Tedy na tělo modelky, hostesky či promotéra.

Za roky své činnosti jsem získala řadu zkušeností a zúčastnila se mnoha zajímavých akcí a také soutěží. Malování na obličej může být u někoho obyčejných pár čar, ale u nás najdete vášeň, odhodlání a nasazení, se kterým se věnujeme každému motivu, tělu či tváři.

S mým týmem jsme Vám schopni zajistit nejen menší akci pro pár dětí a nebo třeba celou školu či školku, ale i velké akce nejen pro dospělé a firmy. Organizačně se Vám postaráme i o doplňkovou zábavu, či další doprovodný program.

 

Lukáš Phoenix Bureš